Firma

Innowacyjne produkty i usługi dla przemysłu powłok

Kim jest Tecno Supply?

Tecno Supply jest pionem IBIX Srl, firmy specjalizującej się w branży lakiernictwa przemysłowego i ochrony antykorozyjnej powierzchni; cechuje ją otwartość, konstruktywne podejście, a także silne zorientowanie na klienta przy jednoczesnym dostarczaniu produktów wysokiej jakości. Wydajność, Innowacja, Niezawodność i Zdolność oferowania rozwiązań dopasowanych do konkretnych wymagań klienta to podstawowe wartości, którymi kierujemy się w naszej działalności przedsiębiorczej oraz dzięki którym Tecno Supply dba o potrzeby klientów i zapewnia efektywne usługi.

Tecno Supply powstała ponad 15 lat temu jako wyzwanie dla rynku, rzucone przez wspólników i zarazem założycieli Caterina i Susanna Giovannini.

Nasz Zespół

Doświadczenie, know-how oraz wszechstronność naszych techników gwarantują nieustanne wsparcie i możliwość opracowania spersonalizowanych rozwiązań, w oparciu o konkretne wymogi klienta.

Nasza technologia

Za pomocą własnej technologii, znanej na poziomie międzynarodowym dzięki wszechstronności, poszanowaniu środowiska i innowacji cechujących branżę lakiernictwa przemysłowego i ochronę antykorozyjną powierzchni, Tecno Supply gwarantuje doświadczenie i kompetencję w zakresie systemów obróbki powierzchni oraz produktów przeznaczonych do powłok antykorozyjnych o niskim oddziaływaniu na środowisko.


Przycisk: zobacz nasze produkty!

Sieć handlowa

Tecno Supply korzysta z międzynarodowej sieci sprzedaży. Współpracuje z wybitnymi partnerami handlowymi mającymi siedziby w krajach uznawanych za leaderów w sektorze, zarówno tymi w Europie, jak i w Ameryce Północnej, Chile, Brazylii, Arabii Saudyjskiej i innych państwach Rady Współpracy Zatoki Perskiej (GCC), Indiach, Korei Południowej, Malezji, Australii itd, które podzielają zaangażowanie i wizję przedsiębiorczą. Dbanie zarówno o produkt jak i o usługę, nieustanne dążenie do innowacji i poszukiwanie nowych rozwiązań, sprawiają, że Tecno Supply jest idealnym partnerem, który przyczynia się do osiągania doskonałych wyników w świecie lakiernictwa przemysłowego i ochrony antykorozyjnej.

Wizja

Bycie światowym leaderem w zakresie obróbki przemysłowej powierzchni; oferowanie maszyn, które odzwierciedlają nasze ideały skuteczności, prostoty, poszanowania środowiska i bezpieczeństwa; nieustanne poszukiwanie i nastawienie na innowację celem zagwarantowania nowoczesnego produktu.

Misja

Celem filozofia firmy Tecno Supply jest zdobycie uznania klienta jako niezawodnego i dbającego o potrzeby dostawcę oraz otwartego i chętnego do współpracy partnera, dążącego do wzajemnego postępu jakościowego.


Innowacja to koncepcja zajmująca centralne miejsce podczas opracowywania projektu Tecno Supply; chęć stworzenia nowych i całkowicie rewolucjonizujących produktów.


Kompetencja, podejście i dostępność techników w połączeniu z profesjonalizmem świata Tecno Supply oraz nieustannym poszukiwaniem najlepszych rozwiązań to wartości, którymi pragniemy dzielić się z naszymi klientami.